Stay in Prague, Praha, FAQ, otázka, odpověd´, otázky a odpovědy, všeobecné otázky, pražské apatmány, ubytování v Praze, pražské ubytování, pobyt v Praze, dovolená v Prazerádi vás ubytujeme

Response within 24 hours with an apartment offer!

check-in

check-out

požadovaný apartmán

dospělí děti

individuální požadavky

vaše jméno a příjmení*

váš email*

prefix

váš telefon

kontaktujte mě

na email na telefon

Retype code*

kontakt

info@stayinprague.net
manager: +420 777 713 025 reception: +420 777 713 029

FAQ

otázka

Požadujete zálohu/platbu předem při rezervaci apartmánu?

odpověd´

Platbu předem nepožadujeme. Za ubytování se platí po příjezdu, v hotovosti nebo kreditní kartou. V případě rezervace ubytování v hodnotě přesahující 200 euro, můžeme požadovat složení zálohy.

otázka

Chceme platit v hotovosti. Musíme mít u sebe české koruny?

odpověd´

Ne. StayInPrague.net přijímá všechny hlavní světové měny jako je USD, GBP, EUR. Částka závisí na směnném kurzu, viz http://www.cnb.cz/

otázka

Během svého pobytu v Praze budeme potřebovat předplacenou jízdenku na městskou hromadnou dopravu. Můžete nám ji obstarat?

odpověd´

Ano. StayInPrague.net pro vás předplacenou jízdenku zakoupí a předá vám ji při vašem příjezdu. Tato služba je poskytována na vyžádání a platí se pouze v hotovosti. Stejně tak jsme ochotni pro vás zakoupit/zařídit cokoli tak, abychom vám váš pobyt zpříjemnili.

otázka

Objednali jsme si také transfer a snídani. Můžeme za tyto služby zaplatit kreditní kartou spolu s platbou za ubytování?

odpověd´

Ne. Pouze náklady za ubytování můžete platit kreditní kartou. Transfer a snídaně jsou poskytováni našimi partnery, takže tyto musíte uhradit v hotovosti.

otázka

Kde můžeme směnit naše peníze?

odpověd´

V oblasti je mnoho směnáren, některé z nich však si účtují vysoké provize, a to až 20 %, takže si musíte dát pozor kde své peníze měníte. Můžete zde najít také mnoho bankomatů a stejně tak poboček bank, které si účtují výrazně nižší provize. Ještě jedno přátelské varování: NIKDY NESMĚŇUJTE PENÍZE NA ULICI.

otázka

Budeme potřebovat objednat taxi, ale doslechli jsme se o určitých nepříjemnostech...

odpověd´

Situace s taxikáři se zlepšuje, nicméně doporučujeme domluvit se na ceně jízdného předem, zvláště v nočních hodinách. Naše apartmány jsou umístěny v samém centru Prahy, takže pravděpodobně nebudete taxi potřebovat, protože vše důležité budete mít v dosahu pěší chůze.

Nenašli jste to, co hledáte? Neváhejte nás zkontaktovat na info@stayinprague.net


web-levne.com |
© 2007 all rights reserved | xhtml & css validated