Stay in Prague, Prague, kdo jsme, naše firma, naše společnost, něco o nás, pražské ubytování, ubytování v Praze, pobyt v Praze, dovolená v Prazerádi vás ubytujeme

Response within 24 hours with an apartment offer!

check-in

check-out

požadovaný apartmán

dospělí děti

individuální požadavky

vaše jméno a příjmení*

váš email*

prefix

váš telefon

kontaktujte mě

na email na telefon

Retype code*

kontakt

info@stayinprague.net
manager: +420 777 713 025 reception: +420 777 713 029

O NÁS

PROČ ZVOLIT NAŠE SLUŽBY ?

-naše apartmány se nacházejí v samém srdci Prahy, pouhých 50 metrů od nejhezčího náměstí, Staroměstského náměstí. Nacházejí se v klidných, postranních uličkách, takže můžete být ubytováni v historickém centru Prahy, v klidných bytech, předevšim pokud zvolíte apartmány v Týnsky 7.

- nabízíme apartmány k pronájmu. Nejsme online cestovní kancelář, což znamená, že za pronájem nepřeplácíte. V případě, že vám nemůžeme poskytnout ubytování ve vlastních apartmánech ve vámi zvoleném období, pokusíme se vám najít ubytování přímo od majitelů nemovitostí v okolí.

- o své klienty se postaráme, od okamžiku jejich příjezdu do Česka až po jejich odjezd. Zajišťujeme cenově dostupné transfery z letiště nebo železniční/autobusové stanice, máme 24hodinovou zákaznickou telefonní linku a tak můžeme být s našimi hosty v kontaktu po celý čas.

-náš pracovník na vás při vašem příjezdu počká přímo před apartmánem, ubytuje vás a podá vám veškeré potřebné informace. Nepracujeme jako někteří agenti, kdy si musíte vyzvednout klíče v kanceláři a vyhledat apartmán vlastními silami. Máme osobnější přístup k zákazníkovi.

-máme zkušenosti se službami turistům od roku 1995, od obchodů se suvenýry až po ubytovací služby.


web-levne.com |
© 2007 all rights reserved | xhtml & css validated